• Цената е намалена.
  • Свеж
Мојот Херој Академијата Boku нема Херој Академијата OCHACO URARAKA Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени

Мојот Херој Академијата Boku нема Херој Академијата OCHACO URARAKA Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени

 
DEN 2635.20

Стока
Во продавницата


Препорачуваме за Вас
Ткаенини : СТП Кожа
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Мојот Херој Академиите
Знаци:
OCHACO URARAKA

Поврзани производи