• Цената е намалена.
  • Свеж
Gosear Мода Големи 8-во Облик на Дигитален LED Ѕид Табела Биро Clock Alarm Clock Часовници Со Snooze Функција 12/24 Часа Екранот

Gosear Мода Големи 8-во Облик на Дигитален LED Ѕид Табела Биро Clock Alarm Clock Часовници Со Snooze Функција 12/24 Часа Екранот

 
DEN 645.60

Стока
Во продавницата


Gosear Мода Големи 8-во Облик на Дигитален LED Ѕид Табела Биро Clock Alarm Clock Часовници Со Snooze Функција 12/24 Часа Екранот
Детали :
Едноставен, но модата ДОВЕДЕ дигитален часовник, уникатен 8 облик дизајн, директно покажува време за вас, без премногу да се неуредна декорација
Електронски дигитален LED алармот на часовникот има две различни LED време дисплеј начини : 12 часа систем и 24 часа систем, и можете да се префрлите на начини како ви се допаѓа
Поставување на разбудам време ќе ѕвони во време кое вие ќе одредите; и на одложување аларм функција ви овозможи да уживате во удобно и да ја продолжи будење со повторување на snooze опција
3 Светлината нивоа на Високо, Средно, Ниско; и може да го прилагодите осветлувањето на екранот автоматски во текот на ноќта за да се избегне светлина премногу светла во текот на ноќта, и тоа исто така може да поставите рачно
Одговара на сите средини, канцеларија биро, седи соба, спална соба и тоа може, исто така, висеше на ѕидот како предводена од ѕидниот часовник
Спецификација :
Материјал : пластични домување
Големина : 21.5 x 3.8 x 8.8 cm/8.46 x 1.50 x 3.46 инчен
Достапни бои : бела, зелена, црвена
Пакет :
1 x LED будилник
1 x USB Кабел за Полнење
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.


Карактеристики на производот

Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Функција:
Snooze Функција
Должина:
215mm
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Ширина:
88mm
Дијаметар:
215mm
Бренд Име:
Gosear
Функција:
радио
Тежина:
300g
Број На Модел На:
despertador LED Аларм за Статистика Дома Декорација

Поврзани производи