• Цената е намалена.
  • Свеж
За Јамаха XVZ13 T/TC/U/УЗ Vemture 1987 1988 XVZ1300 Кралската Ѕвезда 1996 1997 1998 XVZ1300A Мотоцикл накладките Предни Задни

За Јамаха XVZ13 T/TC/U/УЗ Vemture 1987 1988 XVZ1300 Кралската Ѕвезда 1996 1997 1998 XVZ1300A Мотоцикл накладките Предни Задни

 
DEN 600.00
DEN 522.00

Стока
Во продавницата


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
* Предност на подолг сопирање живот. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
* Идеален за брзо велосипедисти. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Мазна кочница "чувство".
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
* Безбедност rider ориентирани.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
* Дизајн во КИНА. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
* Надмине ОЕМ Спецификации.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
* Целосно Азбест Слободни.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 123/123/123 Оваа точка одговара : ЈАМАХА УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ XVZ 13 D Серија Потфат Royale (1986-1993) XVZ 13 T/TC/U/УЗ Потфат (1987-1988) XVZ 1300 Кралската Ѕвезда (1996-1998) XVZ 1300 НА Кралската Ѕвезда Турнеја Класичен (1996-2001) XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Потфат (1999-2007) XVZ 13 Кралската Ѕвезда / Кралската Ѕвезда Турнеја Класичен (1996-2001) XVZ 1300 L Royal Ѕвезда Турнеја Делукс (1997-2001) XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Стандард (1998) XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Булевар (1999-2001)
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.


Карактеристики на производот

Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.87cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Име На Модел:
За EBC FA123+FA123+FA123
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Motobike Направи:
Јамаха
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Должина:
7.5cm
Позиција:
Пред FA123 FA123 Задните FA123
ОЕМ Кодот:
GFY - FA123+FA123+FA123
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
XVZ 13 D Серија Потфат Royale 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993
модел 01:
XVZ 13 T/TC/U/УЗ Vemture 1987 1988
модел 02:
XVZ 1300 Кралската Ѕвезда 1996 1997 1998
модел 03:
XVZ 1300 НА Кралската Ѕвезда Турнеја Класичен 1996 1997 1998 1999 2000 2001
модел 04:
XVZ 13 Кралската Ѕвезда / Кралската Ѕвезда Турнеја Класичен 1996 1997 1998 1999-2001
Модел 05:
XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Потфат 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005-2007

Поврзани производи