• Цената е намалена.
  • Свеж
10pieces/многу Растворливи Тантела Таписерии цвет DIY Bridaltiara Свадба Чевли венчаница Декорација Материјали RS1003

10pieces/многу Растворливи Тантела Таписерии цвет DIY Bridaltiara Свадба Чевли венчаница Декорација Материјали RS1003

 
DEN 326.40

Стока
Во продавницата


Име на производ : Исклучителна растворливи везови чипка Големина : 26*10см Пакување : 10 парчиња / многу


Карактеристики на производот

боја:
исклучување бела, црна, вино црвено, сива, златна, шампањ, месо розова боја, светло зелена, црвена
Бренд Име:
Р SMEALE
Големина:
26*10CM
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
RS1003
Тип На Производ:
Закрпи

Поврзани производи