• Цената е намалена.
  • Свеж
Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки 2018 Топла Продажба Геометриски Прободен Обетки Рачно Изработени Накит Бренд

Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки 2018 Топла Продажба Геометриски Прободен Обетки Рачно Изработени Накит Бренд

 
DEN 303.84
DEN 213.00

Стока
Во продавницата


Здраво драги сите,
Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата поддршка. Ако ви се допаѓа нив,pls додадете во вашата шопинг картичка прво,можете да кликнете на нив ви се допаѓа,доколку купите повеќе,јас може да го даде почитувани подобро попуст или домот подарок. и тогаш не грижете се по-продажба,ние ќе се обидеме потрудиме за секој клиент во секое време. и јас само се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство тука.
Тема : (Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки 2018 Топла Продажба Геометриски Прободен Обетки Рачно Изработени Накит Бренд )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки 2018 Топла Продажба Геометриски Прободен Обетки Рачно Изработени Накит Бренд
roduction :
Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки 2018 Топла Продажба Геометриски Прободен Обетки Рачно Изработени Накит Бренд
Реден Број :
ed00641b
Големина на :
слика
Тежина :
слика


Карактеристики на производот

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Број На Модел На:
ed00641b
Тип На Објект:
Сина Акрилик Стакло Мода Круг Pendant Обетки
Животната средина:
Nickle,Олово,Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
meterial:
Акрилик,Кристал,Цинк Легура
Клучни зборови:
pendant обетки
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи