• Цената е намалена.
  • Свеж
Airbus A380 South African Airways 16cm легура авиони модел авијација Африка Авион Модел Авион Авионот Модел Стојат Занаети

Airbus A380 South African Airways 16cm легура авиони модел авијација Африка Авион Модел Авион Авионот Модел Стојат Занаети

 
DEN 679.20
DEN 421.00

Стока
Во продавницата

ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека за различни фабрика за производство на многу , ќе има 2 вида на база на јасни и бела еден . база, ќе биде испратен од radom од фабриката . ви благодариме !!!


Карактеристики на производот

Карактеристики:
Diecast
Бренд Име:
Prenoy
Предупредување:
Авион Модел Авион Авионот
Бар-кодот:
No
Брод/Поморски Брод:
Други
3C:
Тип
Скала:
1
сертификација:
3C
Материјал:
Метал
Тип Број:
Airbus A380 South African Airways
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Airbus A380 Јужна Африка
Тип:
Авион

Поврзани производи