• Цената е намалена.
  • Свеж
Мин цел 30pcs/многу боја смола core декорација цртан филм срце облик лебди locket шарм diy накит earring pendant додаток

Мин цел 30pcs/многу боја смола core декорација цртан филм срце облик лебди locket шарм diy накит earring pendant додаток

 
DEN 911.52
DEN 811.00

Стока
Во продавницата


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина : 12*15 mm (една рунда) Материјал : алуминиум,Смола
Количина : 30pcs
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
приврзоци шарм
Шарм Тип:
Срцата
Количина:
30pcs/торба
Големина:
12*15mm
Мерка Конверзија:
[email protected]
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки и така натаму
is_customized:
Yes
Материјали:
Легури,смола

Поврзани производи