• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот GIONEE Батеријата BL-N2500 За Gionee elife E7 E7T батеријата

Оригиналниот GIONEE Батеријата BL-N2500 За Gionee elife E7 E7T батеријата

 
DEN 309.60

Стока
Во продавницата


Опис на Нови Замена на Батеријата За Gionee elife E7 E7 T интегрирани microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.8 V Капацитет : 2500m Ah На батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот.


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BL-N2500
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи