• Цената е намалена.
  • Свеж
puzz!!! Велосипедизам Поставува Mtb Џерси Планински Велосипед Облека Ropa Ciclismo Maillot Носат Лето Велосипедизам Облека Мажи жени Слободни 5559

puzz!!! Велосипедизам Поставува Mtb Џерси Планински Велосипед Облека Ropa Ciclismo Maillot Носат Лето Велосипедизам Облека Мажи

 
DEN 1530.72
DEN 1194.00

Стока
Во продавницата

Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги.И следење на број е достапна.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената. Скриени пред патент.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти. Ве молиме проверете внимателно.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. според вашите предмети. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Ви благодариме. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.16
wy-приклучок-крај
puzz!!! Велосипедизам Поставува Mtb Џерси Планински Велосипед Облека Ropa Ciclismo Maillot Носат Лето Велосипедизам Облека Мажи жени Слободни 5559
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.


Карактеристики на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Памук
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Поврзани производи