• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Мода Оригиналниот дизајн цртан филм луѓе писмо print T Кошула за Мажи Краток Ракав памук Печатени, T-Shirt Tees Harajuku Блузи

Лето Мода Оригиналниот дизајн цртан филм луѓе писмо print T Кошула за Мажи Краток Ракав памук Печатени, T-Shirt Tees Harajuku

 
DEN 335.52
DEN 218.00

Стока
Во продавницата


1. Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да се 1 -3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.Ви благодариме s .
3. Ова е Азија големина, обично 1-2 димензии помали од Европски и Американски големини .
Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Половината(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
Размеры
Плечо (см)
Бюст (см)
Т алии (см)
Длина (см)
Рукава (см)
Tamaño
Hombro (cm)
Busto (cm)
Cintura (cm)
Де longitud(cm)
М angas (cm)
S
36
86
-
64
16
М
39
90
-
65
17
L
42
94
-
68
18
XL
43
98
-
71
19
2 XL
44
102
-
73
20
3 XL
46
106
-
75
21
4 XL
48
110
-
76
22
5 XL
51
115
-
78
23
* N OTE *
1. Нашите големината не е Стандард RU/US/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини, како што можеби знаете големината може да варира помеѓу брендови. (Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
2. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето!
3. Како различни компјутери/Мобилен телефон екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.Ви благодариме за вашето разбирање.ве молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.


Карактеристики на производот

Големина:
Asian size S, Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size 2XL, Asian size 3XL, Asian size 4XL, Asian size 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
SWENEARO
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Популарната елементи:
Печати
Нумерирање:
2531-ЕДЕН
Сезоната:
Пролет / Лето / Есен / Зима
Големина:
Азија големина

Поврзани производи