• Цената е намалена.
  • Свеж
Цртан Филм Бебе Момче Шапка Каубојска Шапка Симпатична Љубов На Папата Мама Бебе Капа За Бејзбол Капа Памук Бебе Девојки Лето Сонцето Шапка Пролет, Есен Капи

Цртан Филм Бебе Момче Шапка Каубојска Шапка Симпатична Љубов На Папата Мама Бебе Капа За Бејзбол Капа Памук Бебе Девојки Лето

 
DEN 431.52
DEN 345.00

Стока
Во продавницата

Тоа може да биде до 35-65 работни дена постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. Ако цел износ помалку од 7ние ќе брод ќе преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (без следење на број)
2, Ако сакате да купите голема количина на производот, ние ќе ви цитирам конкурентна цена, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодариме!
Плаќање
1) Уплатата се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
ems : 10 -20 работни дена.но, не е отворен спор без cotact .
Политика за наплата
1)1)Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.Благодарение толку многу!
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1, Нашата продавница мин цел е 7( со следење на број ).
2)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
3)Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака
1) ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр . (освен за одмор ден и нешто unexpectation)
3) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена( Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. Па ве молиме, напишете вашето име и презиме кога цел , тогаш можете да ја примите вашата стока во нормален, ви благодариме!
2, Posti Финска Економија, точно и прецизно пристигнување време е 45-90 дена , и тоа само покажува во транзитна град Логистика Информации на Финска/Луксембург .така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. Предмети се испраќаат само со 5-7 дена по исплата потврди,
2)кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух пошта).Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно! Ви благодариме!
Ако сакате да знаат целосна логистика информации, ве молиме изберете Posti Финска или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта кога ќе ги нарачате.Ако вашиот заштита период е за да завршите, не сте добиле вашиот производ, ве молиме да ни кажете слободно, ние ќе ви помогнат да го продолжи заштита датум од 20-30 дена, па ве молиме да не се отвори спорови по достава во рок од 60 дена, само ве молиме да се чека трпеливо.по руската / Белорусија логистика информации не е снимен .но, ве молиме контактирајте.
Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
epacket : 10-20 работни дена
експрес : 5-12 работни дена.
2) Ако производот има било кој квалитет на проблемот,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
4)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Но Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
бебе сонцето капи,бебе девојка сонцето шапка,девојка сонцето капи,бебе сонцето капи, бебе памук капи,бебе лето капи,бебе sunmmer сонцето капи,лето капи,децата на сонцето капи,децата на сонцето капи,деца лето капи,децата на сонцето капи,лето капи,Кофа капи,бебе сонцето капи,бебе девојка сонцето шапка,девојка сонцето капи,бебе сонцето капи, бебе памук капи,бебе лето капи,бебе sunmmer сонцето капи,лето капи,децата на сонцето капи,децата на сонцето капи,деца лето капи,децата на сонцето капи,лето капи,бебе sunhats,бебе сонцето капи,капа,капи,капа,капи,шапки,капи за деца,капа хип-хоп,Сè за деца Облека и додатоци,капа за едно момче,капи за момчиња,безбол за момчиња,капа за едно момче,капи за девојки,бебе капи,шапки за деца,бебе шапка,капа хип-хоп,децата капа,капа за девојки,капи за девојки,безбол капа со мрежа,капа лето,безбедност шлем за бебиња,бебе заштитен шлем,бебе шапка лето девојка,децата капи,девојки лето пролет шапка,капи за девојки лето,капи за момчиња пролет, есен,облека за момчиња од 6 месеци,капа за деца лето,децата лето капи,капа за девојки,капи за деца,безбедност шлем за бебиња,капи за девојки,капа за девојки,капа за едно момче,Бебе Облека,за новороденчињата,капи за момчиња,деца, капи,шапки за новороденчињата,капа за девојки,Бебе шапка,шапка лето,Капи за деца,капи за момчиња пролет, есен,капи за деца,децата капи за девојки,бебе,капи за девојки,Бебе капи,шапки за момчиња,бебе заштитен шлем,капи за новороденчињата,Beanie,децата капи за момчиња,лето капа за бебето,есен капа за бебето,бебе есен шапка,бебе есен капи,есен капа за бебе момче,antumn капа за бебе девојка,сонцето шапка,лето шапка,есен шапка,бебе сонцето шапка,бебе девојка сонцето шапка,бебе девојка лето шапка,сонцето капа за бебе
Подолу се топла продажба Предмети!!
Цртан филм Бебе Момче Шапка Каубојска Шапка Симпатична Љубов на Папата Мама Бебе Капа за Бејзбол Капа Памук Бебе Девојки Лето Сонцето Шапка Пролет, Есен Достигнаа Капа 1x Бебе момчиња девојчиња капи Памук бебе бејзбол Капа 0 до 24 месеци бебето сонцето капа Материјал : Памук Шапка околу 48cm, погоден за глава обемот 45-50cm бебе (на 0 до 24 месеци бебето момчиња и девојчиња) За Пролет / Лето / Есен Пакување : 1 buc / торба Производ серии поинакви / различни компјутерски екран различни бои, таму ќе биде малку боја различни, што е нормално, ве молиме љубезно белешка и да ги разбере!
Ве молиме љубезно забелешка за руско / Белорусија купувачи :
1, новата политика во Русија, руската купувачи мора да се бара целосно име и презиме на пикап.


Карактеристики на производот

Големина:
fit 0 to 24 months
Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
новороденче шапка,бебе момче шапка,лето шапка,бебе капи,YG1398,сонцето капи
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци,0-3 месеци,13-18 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
YWSZBBST
Материјал:
Памук
Рака Тип:
Најлон Fastener Лента
Пол:
Унисекс
бебе шапка:
памук бебе шапка
бебе капи за девојки:
бебе шапка лето
бебе капи лето момчиња:
бебе капи лето девојки
бебе капи за момчиња лето:
бебе шапка памук
новороденче шапка капи:
бебе капи капи лето
деца капи лето:
девојка деца шапка лето
деца шапка лето момчиња:
децата шапка лето
Момче Девојки Одмор Шапка:
децата шапка лето бебе шапка
младата шапка,бебе капа за лето:
бебе доенче шапка
бебе доенче капа:
бебе beanie

Поврзани производи