• Цената е намалена.
  • Свеж
За BMW F01 F02 F03 F04 Заден Спојлер на Багажникот Крило и Опашката Усна Серија 7 Седан 2010 - 2015 750i 760i

За BMW F01 F02 F03 F04 Заден Спојлер на Багажникот Крило и Опашката Усна Серија 7 Седан 2010 - 2015 750i 760i

 
DEN 6792.00
DEN 4483.00

Стока
Во продавницата


Погодни за : 7 Серија F01 ( 4-врата седан ) 2010 - 2015 7 Серија F02 ( 4-врата седан ) 2010 - 2015 7 Серија F03 ( 4-врата седан ) 2010 - 2015 7 Серија F04 ( 4-врата седан ) 2010 - 2015Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Спојлери
Другиот Дел Број:
7 Серија F01 F02 F03 F04
Производителот Дел Број:
F01 задниот спојлер
BMW Модел:
750i
Бренд Име:
adsg
750i-Година:
2011,2014,2013,2015,2010,2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Поставување на Возило:
Задните Трупот
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
задниот спојлер
Земја/Регион на Производство:
Тајван
Модел Година:
2010 - 2015
Објектот Должина:
137cm
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Висина:
11cm
Објектот Ширина:
37cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Осветленост Дел Број:
СП материјал

Поврзани производи