• Цената е намалена.
  • Свеж
Sony CCD Страна Водоотпорен Автомобил Dvr Камера 600TVL Ноќ Визија IR Напред/Назад/Лево/Десно Видите Vehcile видео надзор Безбедносна Камера Слободен Брод

Sony CCD Страна Водоотпорен Автомобил Dvr Камера 600TVL Ноќ Визија IR Напред/Назад/Лево/Десно Видите Vehcile видео надзор Безбедносна

 
DEN 1435.20
DEN 1277.00

Стока
Во продавницата

Спецификација на Автомобил Камера Стил 4 PIN Сензор 1/3" Color SONY CCD Хоризонтална Резолуција 600 TV Линии Mimimum Осветлување 0.01 ЛУКС/Ф1.2 Поглед Агол Од 90° Видео Излез 1.0 Потпретседател ~ p75Ω Напон DC12 V Водоотпорен Одделение IP67 Shockproof 10 G сигнал системот PAL
Answer : ___________________________ Note :
Интерфејс : 4 Pin/AV/BNC за опција
Леќи : 2.8 MM( 120°C)/ 3.6 MM(90°C) за опција
Огледало на Сликата функција : огледало слика /не огледало слика за опција
Сигнал систем : P al/Ntsc за опција
Ние брод 4 pin /3.6 mm/не огледало слика /Pal as default. ако ви треба друг вид, pls даде порака кога ќе го поставите цел.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Превозот
1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2. Ако вашата адреса е оддалечена област на DHL / ФЕДЕКС брза испорака и сакате DHL/ФЕДЕКС превозот, тогаш ќе треба да плаќаат екстра 30 за далечинско област цена. Враќање
1. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 30 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
2. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Гаранција & Одржување Слободни Замена :
Ако примите не-како-што е опишано (на пр. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Добавувачите На Гаранција :
Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање, ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ZX-735
Бренд Име:
GISION
Напојување:
DC12V
Хоризонтална Резолуција:
600TVL
боја:
Црна
Тип:
Страна за возило
Водоотпорен:
Yes
Ноќ визија:
Yes
Инфраред:
Yes
Интерфејс:
4 PIN/ AV/BNC за избере
Огледало функција:
огледало на сликата и не огледало на сликата за да изберете

Поврзани производи