• Цената е намалена.
  • Свеж
Pinklover 165cm Целосна Силикони Секс Кукла Вистинска Големина Lifelike Орално Аналниот Вагината Секс Играчка за Возрасни Мажи Американска Девојка Солидна Скелет

Pinklover 165cm Целосна Силикони Секс Кукла Вистинска Големина Lifelike Орално Аналниот Вагината Секс Играчка за Возрасни Мажи

 
DEN 63168.00
DEN 32847.00

Стока
Во продавницата


Опис : TPE
Внатре : TPE со метален скелет
Предност безбедно ,мека ,мазна, вистински се чувствуваат,не чуден мирис, со Висок квалитет
Ако имате други барања, ве молиме оставете порака Забелешки :
Фризура + боја на очите + боја на кожата + ноктите боја
Вагината длабочина : 16cm ,Анален длабочина : 15cm, Усни длабочина : 13cm( давање и земање)
Висина : 140cm Тежина : 25kg
Висина : 158cm Тежина : 30kgr. Тежина : 34kg/pc
Неутрален Пакување, само бел картон
Функција
1. Craftworks
Кукла е лице е прекрасна прилично која е sculptured од страна на искусни скулптор. Кукла е боја на кожата има чисто природен сјај и телото има вистински нежните чувства преку допир. Кукла треба да се чисти на секои 30 дена да се користи од страна на блага туш пена.
Добредојдовте на нашата Компанија
- Фабрика директни продавница
- Врвен квалитет
- Брза испорака
Ние ветувања : ќе добиете 100% Оригинални Pinklover исто како подолу на фотографиите. Ве молиме да не го користите фен за да свират на кукла.
165cm вистински силикони секс кукли скелет возрасни љубовта кукла орален вагината lifelike целосна пичка Јапонски секси со големи гради за човекот
165cm Јапонски девојка секс кукли Lifelike вистински силикони секс кукла со големи гради за човекот реални пичка
Трговија на големо lifelike вистинска големина целосна силикони секс кукли реален за мажи со отстранлив вагината капка брод
165cm Fay Совршен Љубовник Големи Цицки Lifelike Вистински Силикони Секс Кукла Поставен на Големи Гради И Задник Сексуален Партнер за Возрасни Производи Секс Продавница
165cm Целосна lifelike вистински силикони секс кукли скелет јапонски силикони љубовта кукла порно секси играчки, кукли за мажи вагината анусот
165cm скелет lifelike вистински силикони секс кукла,со Полно тело, цврст силикон секс сакаат кукли за мажите,Лажни газ секс играчка големи гради
секс куклы
секс игрушки
секс кукла
игрушки для взрослых
куклы
резиновая женщина
силиконовые секс куклы
секс игрушки
кукла для секса
Секс кукла
секс куклы
bonecas sexuais
şişme bebek
вагина
Секс игрушки
секс игрушки для мужчин
セックス人形
интимные товары для секса
куклы для секса
boneca inflavel
bonecas sexuais. Кога телото кожата станува леплива, ве молиме исто така да го користите бања прав или бебе во прав за да се направи тоа сува и мазна. Користете благ шампон за миење на перика. Ние и ветуваме дека нема да има знаци лево и поправа трае долго. Ве молиме направете го тоа лесно. Брадавиците имаат голема флексибилност со малку розова areolas. На шминка, се стави на безбедно материјали без отровни мирис. Ние ги користиме на macromolecule медицински силиконска смола која е сертифициран од страна на ROHS,ДОФАТ,и FDA,која може да се протегала до 5. Градите се многу цврсти и заоблени.
Одржување и Чистота
1. Материјал
Топ-класа со силиконска смола направени, вистински мазна кожа допре. Папокот има природен оддалечиме марко и мазна депресија. Коса е долга сјајна и секси мазна.5 пати должина. На омекне опсег до 0-100 A. Ве молиме, чувајте ги главата од вода. Ако некои рани појави, ве молиме контактирајте со нас за посебни репарација. Екстремитетите може слободно да се продолжување и да се создаде сите видови на различни сексуални пози кои даваат најмногу изненадува радости за време на процесот. Вие треба да бидат внимателно поместување на кукла, бидејќи тоа е малку тешка. Ве молиме да се избегнат одлуки на кукла падна, исфрлен или скршени. Главата треба да се симнат и чисти одделно. Приватниот место се користи собираат вештини кои нема мирис или масло или, и може да се стави во вашиот вкус подобро. Користете крпа за да ја исуши кукла по чистење и го стави на некои бања прав или бебе во прав. Претставува
Телото зглобовите се направени од вештачки кино метал со најновите професионални технологија. Употреба на влажна крпа за нежно чистење на лицето. Нека перика сува себе природно.


Карактеристики на производот

Големина:
140cm, 153cm, 165cm
боја:
Кафеава Боја На Кожата, Природна Боја На Кожата, Бела Боја На Кожата
Тип На Објект:
Секс Кукли
Број На Модел На:
GFM-165
Бренд Име:
pinklover
Материјал:
целосна силикони со метален скелет
Држете Се Чувствувам:
Симулација на вистински човечкото тело
Вагинален избор:
Изградена во вагината или на Отстранлив вагината
Градите избор:
Големи гради, мали гради, рамни градите
Предност:
безбедно ,sooth, вистински се чувствуваат,не чуден мирис,со врвен квалитет
секс кукла скелет:
кукла секс играчки
секс продавница:
вистински силикони кукли секс
Материјал:
100% TPE со метален скелет
силиконски секс кукли:
секс робот кукли
реална секс кукли :
вистинска кукла секс кукла
Висина:
165cm секс-кукла

Поврзани производи