• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето нови момчиња сандали за деца во големите момци на плажа чевли Вистинска Кожа не се лизга деца сандали, сандали девојки

Лето нови момчиња сандали за деца во големите момци на плажа чевли Вистинска Кожа не се лизга деца сандали, сандали девојки

 
DEN 614.40
DEN 504.00

Стока
Во продавницата

Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина. НИ големината само за купувачите да купуваат употреба. Купувачите според ЕУР/cm купи право чевли. Insole должина =деца нога должина +1cm ,можете +1.5 cm ако вашите деца нога е масти Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-2cm грешка 1 Инч = 2.54 см


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,7T,9T,5T,4T,6T,8T,24M,3T
Пол:
Момчиња
Пета Тип:
Станот со
Кожа Стил:
Мека Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Декорација:
Cut-Испис
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
MXHY
Затворање Тип:
Кука & Јамка
деца чевли девојки:
девојка патики чевли
спајдермен-патики:
деца спортски чевли
чевли деца:
децата чизми за снег
девојки чевли:
деца чевли патики

Поврзани производи