• Цената е намалена.
  • Свеж
За KAWASAKI ZX 6R ZX6R ZX636 Б В 2003-2006 ZX 10R ZX 1000 C/D ZX10R ZX1000 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл накладките Пред

За KAWASAKI ZX 6R ZX6R ZX636 Б В 2003-2006 ZX 10R ZX 1000 C/D ZX10R ZX1000 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл накладките Пред

 
DEN 1152.00
DEN 1002.00

Стока
Во продавницата


• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
* Предност на подолг сопирање живот.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Дизајн во КИНА.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
* Целосно Азбест Слободни.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 369/369 Оваа точка одговара : KAWASAKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕД ZX 6 R (ZX636 Б) (2003-2004) ZX 6 R (ZX636 В) (2005-2006) ZX 10 R (ZX 1000 В/Д) (2004-2007) ZX-12 R (ZX 1200 Б) (2004-2006) В.
* Идеален за брзо велосипедисти. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
* Надмине ОЕМ Спецификации. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
* Мазна кочница "чувство".
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Е 1600 B/F Значи Редеа (2005-2008 година) GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.


Карактеристики на производот

Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Должина:
13.35cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
1998 1999 2000 2002 2003 2005
Објектот Висина:
0.84cm
Објектот Ширина:
3.68cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
13.35cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Име На Модел:
За EBC FA369+FA369
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Пред FA369+FA369
ОЕМ Кодот:
GFY - FA369+FA369
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
M:
ZX 6R ZX636 Б 2003-2004
модел 01:
ZX 6R ZX636 C 2005-2006
модел 02:
ZX 10R ZX 1000 C/D ZX10R ZX1000 2004 2005 2006 2007
модел 03:
ZX 12R ZX 1200 Б ZX12R ZX1200 2004 2005 2006
модел 04:
В.Н.Е 1600 B/F VN1600 Значи Редеа 2005 2006 2007 2008

Поврзани производи