• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Бентли Mulliner Maserati Levante Акура mdx rdx cdx 2018 2017 година 2014 година 2015 година

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Бентли Mulliner Maserati Levante Акура mdx rdx cdx 2018 2017 година 2014

 
DEN 7200.00
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата

Информација За Производот :
1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил.
2,Само за левата страна на возењето автомобил.Одговара на вашиот автомобил точно.
3,Постојат вкупно 3 парчиња,вклучувајќи предниот и задниот дел.
4,кат мат е лесно да се чистат,перат.
5,Тоа е за 5 седишта за во автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 седишта SUV, ве молиме обратете се на добавувачот на персоналот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Име На Модел:
yamo
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Ширина:
According car's size
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
Водоотпорен
Објектот Тежина:
about 2-3 kg
Објектот Должина:
According car's size
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
According car's size
Објектот Дијаметар:
none

Поврзани производи