• Цената е намалена.
  • Свеж
iiE СОЗДАДЕ куклена куќа Минијатурни Креативни DIY Собрани 3D Модел Мебел Дрвена Куќа Играчка Да им Даде на Момчиња и Девојки Убави Време

iiE СОЗДАДЕ куклена куќа Минијатурни Креативни DIY Собрани 3D Модел Мебел Дрвена Куќа Играчка Да им Даде на Момчиња и Девојки

 
DEN 2618.88
DEN 1572.00

Стока
Во продавницата


ii E СОЗДАДЕ куклена куќа Минијатурни Креативни DIY Собрани 3 D Модел Мебел Дрвена Куќа Играчка Да им Даде на Момчиња и Девојки Убави Време
Спецификација :
Име : Убава Време
Препорачана возраст : 8 години и над
Осветлување : LED светло со мали прекинувач
Карактеристики : Дома декорација, подароци, збирки
Материјали : дрво, текстил, хартија, пластика, итн. (со исклучок на лепак)
LED Батерија : 2 * 1.5 V AA Батерија (не се вклучени)
Топло Совети :
1. Ќе добиете се резервни делови,Главно преку, паста, собранието, моделирање, сместување DIY занает, ја заврши својата прекрасна убава куќа.
2. Лепак и батерии не се вклучени во пакет како што е забрането да се воздух, можете да користите бело лепило или било која друга лепак кои можат да бидат залепени на дрво.
3.Ве молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
4.Answer : ___________________________ Note : не вклучуваат прашина маска и музичка кутија.
Пакување листа :
1 * DIY Куќа Suite
Совети : Ако ги купите овој производ, ве молиме испратете ни го вашиот email, ние ќе ви испратиме е на англиски јазик профил преку е-маил.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Dollhouses
Димензии:
24x20.5x17.5cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,Grownups
Број На Модел На:
СП-03
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
iiE КРЕИРАТЕ
Предупредување:
Далеку од огнот
No:
СП-03
боја:
multicolor
Спецификации:
Кутија
Материјали:
Дрво, текстил, хартија, пластика, смола, итн.
Употреба:
Дома декорација, едукативни играчки, збирки, секојдневно играчки, итн

Поврзани производи