• Цената е намалена.
  • Свеж
Есен и зима се носат lapel ленти, ткаенини мажите слободно еден тока одговараат на три-парче костим

Есен и зима се носат lapel ленти, ткаенини мажите слободно еден тока одговараат на три-парче костим

 
DEN 3600.00

Стока
Во продавницата


●品名/Трговско име 男士条纹西服 修身面料套装 上班套装 新郎西装 XZ086 ●面料成分/составот 聚酯纤维72% 粘胶26% 氨纶2% ●商品指数/Параметар 【厚薄指数】 ▲ 【修身指数】 ▲ 较透 偏薄 适中 加厚 紧身 修身 合体 宽松 【弹力指数】 ▲ 【衣长指数】 ▲ 无弹 适中 弹力 超弹 短款 适中 中长 长款 ●洗涤建议/Перење информации 建议将衣物干洗;禁止浸泡.单独清洗;
●衣服说明/Code selection
面料非常舒适 挺拔 质量很好
非常赞的一款衣服哦!
原创设计
相信你的选择!!
整套衣服 鞋子 领带 配饰 本店有售 ●关于模特/модел На 模特身高181 体重122 选择尺码西装50 马甲50 裤子50
●尺码说明/Големина
●尺码说明/Големина


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Сина
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Декорација:
Копче
Јака:
V Деколте
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи

Поврзани производи