• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок квалитет на виткање владетел Канцеларија и училишни материјали Алуминиум легура должина мерење алатка Владетел за на училиште

Висок квалитет на виткање владетел Канцеларија и училишни материјали Алуминиум легура должина мерење алатка Владетел за на училиште

 
DEN 622.08

Стока
Во продавницата


Боја : црна ,Сребрена
параметар : 6×2.4×0.3 цм
материјал:Алуминиум легура
пакет содржина:1pcs владетел


Карактеристики на производот

Тип:
владетелот
Број На Модел На:
владетелот
Промоција Владетел:
No
Бренд Име:
MADBEE
Владетел Тип:
триаголен владетел
Укината:
Yes
Материјал:
Метал

Поврзани производи