• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Вода Капка Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Златна боја Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Кристал Додатоци

Моден Вода Капка Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Златна боја Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Кристал Додатоци

 
DEN 959.52
DEN 499.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
СБ-TL400885
боја:
Шампањ
Големина:
Има слики и текст
Подарок за:
Невести/Деверуша/Девојка/сопруга

Поврзани производи