• Цената е намалена.
  • Свеж
ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 2 парчиња ХРОМ ЗАДНИТЕ МАГЛА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА ОПАШКА ПОРТАТА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ БРАНИК РАМКА ГАРНИТУРИ ВМЕТНЕТЕ ЛИЕЊЕ

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 2 парчиња ХРОМ ЗАДНИТЕ МАГЛА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА ОПАШКА ПОРТАТА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ БРАНИК

 
DEN 1199.04
DEN 1091.00

Стока
Во продавницата


Fitment : 2016 - за ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Не се Вклопуваат : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил постојните магла светлина пред купување
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 2 парчиња / set
Направено : произведено во Кина
Материјал : Хром Позлатен ABS Пластика
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН

Поврзани производи