• Цената е намалена.
  • Свеж
Водоотпорен Рамо Спорт Спортска Торба за Чевли Складирање Жените Фитнес Јога Обука Кеси Мажите Gymnastic Чанта Crossbody WX061

Водоотпорен Рамо Спорт Спортска Торба за Чевли Складирање Жените Фитнес Јога Обука Кеси Мажите Gymnastic Чанта Crossbody WX061

 
DEN 1627.20
DEN 993.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики : - Направени од водоотпорен најлон ткаенина, дише и носат отпорни - 35 L голем капацитет, максимална вчитување имајќи е 20 кг, брилијантен систем за складирање - Со проток на воздух вчитување систем, дише и удобно - Нуди доволно простор за да се спакуваат сите ваши потреби и опрема - Погодна за сите тренингот , кошарка , јога, фитнес и сл. Пакет тежина : 0.6 кг Производ Големина(L x W x H) : 45 x 26 x 26 cm Пакет Содржина : 1 x Салата Торба


Карактеристики на производот

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35L
Бренд Име:
Бесплатни Витез

Поврзани производи