• Цената е намалена.
  • Свеж
DIKEDAKU Бренд Симпатична Пасош Покрие Жени Мажи Пасош Носителот Патување Случај за Пасош Паричникот велика Британија, Русија Стп Кожа Покрие Пасош

DIKEDAKU Бренд Симпатична Пасош Покрие Жени Мажи Пасош Носителот Патување Случај за Пасош Паричникот велика Британија, Русија

 
DEN 210.72
DEN 171.00

Стока
Во продавницата


Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;3pcs кредитни картички;1 парите џеб Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна на рака, за 0.1~0.3 цм грешка Наслов : DIKEDAKU Бренд Симпатична Пасош Покрие Жени Мажи Пасош Носителот Патување Случај за Пасош Паричникот велика Британија, Русија Стп Кожа Покрие Пасош
За Превозот : Бесплатен Превозот за да Повеќето земји Повеќето земји ќе пристигнат 15-35 дена. ние треба 1-3 работни дена за да се подготват својата цел, како што видовме голем на нарачки секој ден за време на Испорака ве молиме однесуваат на превозот време ,ако стигне до превозот време за да не се добие тоа pls контактирајте со нас. Ако сакате да следење на цел во секое време,pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet. За Повратни Информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,остави позитивни повратни информации и убаво на слики кои ќе ви даде убаво попуст за следната цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
За Ап yment :
Т о плати за вашето цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : Изберете боја и компјутери кликнете"КУПИ". Изберете начинот на плаќање и место цел. Confirn цел и кликнете на "Плати Сега".


Карактеристики на производот

Бренд Име:
DIKEDAKU
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
PU
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
DKDK-090
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Ширина:
9.8cm
Објектот Должина:
14.2cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
жените пасош маска:
жените пасош маска
документ организатор:
документ организатор
кожа пасош носителот:
кожа пасош носителот
пасош патување носителот розова:
пасош патување покрие розова
моден пасош случај:
моден пасош caser
маска за пасош:
маска за пасош

Поврзани производи