• Цената е намалена.
  • Свеж
EVERLEAD Тексас кожа хривнија Ароматерапијата Накит здравје locket Ангел е Стрелка Млада девојка Diffusers Сина нараквици за жени

EVERLEAD Тексас кожа хривнија Ароматерапијата Накит здравје locket Ангел е Стрелка Млада девојка Diffusers Сина нараквици за

 
DEN 1103.04
DEN 552.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Должина:
5.5in-6.7in
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
diffuser хривнија стил 9
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
EVERLEAD
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
КОЖА МАТЕРИЈАЛ:
Тексас Кожа
Пол:
Жените
Висок Квалитет на вистинска кожа хривнија:
40cm Целата Должина за Двојно Заврши
Хривнија Карактеристики:
Ароматерапијата Diffuser Хривнија
316L не ' Рѓосувачки Челик Locket:
25мм Дијаметар/Пресврт се Отвори
Тип На Кожа:
Двојно Реален/Вистински Кожа
применливи корисник:
Одговара за Никого
Додатоци:
8 Перат Памук Влошки за Слободни и Деликатна Подарок Кутија
боја:
Сина

Поврзани производи