• Цената е намалена.
  • Свеж
Краток Пром Фустан Враќањето Дома Фустани 2018 Appliques Beaded Линија Tulle Партија Коктел Евтини Ноќ Vestidos Де Феста 35

Краток Пром Фустан Враќањето Дома Фустани 2018 Appliques Beaded Линија Tulle Партија Коктел Евтини Ноќ Vestidos Де Феста 35

 
DEN 4463.52
DEN 3794.00

Стока
Во продавницата

Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина до Дестинацијата
DHL
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.
Па ве молиме да НЕ купи од вашиот нормален фустан големина. фустан може да се заврши во 10-25days. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.
Свадба фустани се опремени облека.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас ! Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.Брадавица да Брадавица = ? 7.Целосна Биста = ? 2.
Компанијата венчаница продажба на потрошувачките пазари. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан. Тоа ќе се земе 3-4 работни дена
околу UPS-от,DHL,FEDEX,7-10 работни дена за EMS, ТНТ.Рамо до рамо = ? 8.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.Фустан во боја = ?
A.Колковите = ? 4.горниот биста = ? 5. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,
Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Висина = (од врвот? до подот без чевли) 12.Должина рамо до биста = ? 9. Големина на единица : cm или инчен 1.Половината = ? 3. Бесплатен превозот се однесува на DHL и Fedex
Ангел Венчаница Co.Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан. Така венчаница промена е честа појава и може да биде потребно.
Кога ќе се измери, ве молиме бидете сигурни дека ќе носат исти или слични интимна облека и
чевли што се планира да се носат на вашата свадба ден.под биста = ? 6.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена. Силата на компанијата, кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот,
оперативни карактеристики на многу варијанти и принципот на мал профит, нашите клиенти сакаат. Производи меѓу потрошувачите уживаат повисок статус,
со многу мало и агенти да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи.
Свадба големини не одговараат на вашите редовни фустан големина и постојат многу различни големина на топ листите премногу.
Сите наши наметки овозможи на еден големина нагоре или надолу за вашиот мир на умот. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани. Може да го промените тоа и на локално ниво кога ќе ја добијат.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина,ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека. На превозот времето е врз основа на превозот метод. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2.com FEDEX
Во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.


Карактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
shangshangxi
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Без ракави
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Декорација:
Beading,Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Деколте:
Лажичка
Материјал:
Ацетат,Rayon
Број На Модел На:
Пром Фустан
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Половината:
Природни
боја:
Сите бои се достапни
Големина:
Custom made size is OK

Поврзани производи