• Цената е намалена.
  • Свеж
KEOGHS 2 парчиња Лево+Право на Предните се Прилагоди Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat CC TiguanI A4 Б8 А5 А6 C7 8K0 959 747 Б 8K0 959 748 Б

KEOGHS 2 парчиња Лево+Право на Предните се Прилагоди Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat CC TiguanI A4 Б8 А5 А6 C7 8K0 959 747 Б 8K0

 
DEN 3140.64
DEN 2198.00

Стока
Во продавницата


Спецификација
KEOGHS 2 парчиња Лево+Право на Предните се Прилагоди Switch За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Tiguan I A4 Б8 А5 А6 C7 8 K0 959 747 Б 8 K0 959 748 B #Дел Број# 8 K0 959 747 Б (6-Pin) 8 K0 959 748 Б (6-Pin) #Замени Дел Не.# 4 GD 959 747 НА 4 GD 959 748 НА
Внимание : ве Молиме пратете ни ВИН // шасија број за да ги проверите !! Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" -PASSAT 2011-2014 "фолксваген" B7-CC 2009-2015 "ФОЛКСВАГЕН" -TIGUAN 2008-2015 "ФОЛКСВАГЕН" -SHARAN план за 2011-2015 АУДИ-A4/S4 2008-2015 АУДИ-A4 ALLROAD QUATTRO 2010-2015 АУДИ-A5/S5 2008-2015 АУДИ-A6/S6 план за 2011-2015 АУДИ-A6 ALLROAD QUATTRO 2013-2015 АУДИ-О7 план за 2011-2015 АУДИ-П5 2009-2014 "ШКОДА" -ВРВЕН 2008-2015 "ШКОДА" -YETI 2010-2015 СЕДИШТЕ-ALHAMBRA план за 2011-2015 Забелешка : Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка. Треба трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Царински даноци : Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. Вистински Слики
Испорака


Карактеристики на производот

CC-Година:
2011,2012,2009,2015,2013,2014,2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Фолксваген Модел:
CC
Материјал Тип:
како детал
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
8K0 959 Б 747
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
2009-2015
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
KEOGHS

Поврзани производи