• Цената е намалена.
  • Свеж
20X R7s Led Сијалица 78mm 5W Led Пченка Сијалица 360 степени Три Затемнување на AC напон 220V R7s 2835 SMD Led Светилки се Замени халоген 30W Led Светло

20X R7s Led Сијалица 78mm 5W Led Пченка Сијалица 360 степени Три Затемнување на AC напон 220V R7s 2835 SMD Led Светилки се Замени

 
DEN 3816.00

Стока
Во продавницата


Не dimmer, само отворање и затворање на прекинувачот во моментот, прво префрлете се 100% осветленост, втората прекинувачот е светлината на процентот, трети се префрлите е 25%.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : R7 S Напон : AC220v W : 5 W LED Кол : 76 LEDs Големина : 18.9*77.9 MM LED Чип Модел : SMD2835 Просечен Живот (часот) : 50000 Боја Температура : Топло Бела(2800-3200 K),Студено Бело(6000-6700 K)
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Ладно Бела
Топло Бела

Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена откако плаќање е потврдено. 2. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона. 3. Објектот обично трае околу 20-45 дена(некои земја може да трае околу 60 дена.) за да пристигне на вашата земја, Ако не можете да добиете пакет рок од 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери пакетот и проширување на купувачот за заштита на време за вас. 4. Ако превозот време повеќе од 90 дена, вашиот пакет може да бидат изгубени од страна на транспорт, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го препрати или враќање на вас. Гаранција 1. Ако стоката е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите слика (покаже на проблем), ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши проблемот. 2. 12 месеци производителот. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.За возврат, ќе добиете попуст следниот пат. 2. Ако имате било незадоволство со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Wattage:
76 leds
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
MengJay
База Тип:
R7S
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Повод:
дневна соба
Напон:
220V
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
78mm

Поврзани производи