• Цената е намалена.
  • Свеж
ЗА LENOVO Thinkpad T470S НОВ лаптоп Екран оска шарки

ЗА LENOVO Thinkpad T470S НОВ лаптоп Екран оска шарки

 
DEN 767.52
DEN 691.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме потврдете го вашиот екран шарки истата слика ! Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Бренд Име:
MLLSE

Поврзани производи