• Цената е намалена.
  • Свеж
Гроздобер Фенер Ракав Сплит Тенок Намали Долг Фустан Жакард Фустан Елегантен Дами Вечер Партија Молив Фустан 6605

Гроздобер Фенер Ракав Сплит Тенок Намали Долг Фустан Жакард Фустан Елегантен Дами Вечер Партија Молив Фустан 6605

 
DEN 4127.52
DEN 3467.00

Стока
Во продавницата


грешка во 3cm


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
6605
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Бренд Име:
различни beaute
Материјал:
Жакард,Chiffon
Декорација:
Чипка
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Поврзани производи