• Цената е намалена.
  • Свеж
Панталони Мажите Тенок Еластичност Pantalon машки Фармерки Homme Мода Машки Солидна Боја Мека Удобно Водат Тексас Панталони големина 28-38

Панталони Мажите Тенок Еластичност Pantalon машки Фармерки Homme Мода Машки Солидна Боја Мека Удобно Водат Тексас Панталони големина

 
DEN 1968.00
DEN 1594.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38
Бренд Име:
ifrich
Затворање Тип:
Патент Летаат
Измијте:
светлина
Одговара Тип:
Тенок
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Plaid
Фармерки Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Должина:
Full Length
Стил:
Повик
Број На Модел На:
57880111
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас

Поврзани производи