• Цената е намалена.
  • Свеж
Јапонски Аниме судбината остане ноќ сабја чаршаф Фрлиле Ќебе Постелнина Coverlet Cosplay Подароци Рамен Лист cd023

Јапонски Аниме судбината остане ноќ сабја чаршаф Фрлиле Ќебе Постелнина Coverlet Cosplay Подароци Рамен Лист cd023

 
DEN 2255.52
DEN 1917.00

Стока
Во продавницата


На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.
На Фланелен боксери материјал е мек и топол, и тоа е боја нема да избледи премногу.


Карактеристики на производот

боја:
праска кожа, материјал, фланелен боксери материјал
Големина:
150cm*200cm, 180cm*200cm, 120cm*200cm, 200cm*220cm
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
Mxdfafa
Тип:
рамен лист
Број На Модел На:
ААА
Тежина:
1kg
Шема:
Печатени
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цртан филм
одделение:
одделение А
Возрасна Група:
Возрасни или Деца
Стил:
јапонски аниме
Материјал:
праска кожата или фланелен

Поврзани производи