• Цената е намалена.
  • Свеж
Вистински Природен Сини И Океанот Јасно Камења, Камен Крофна Форма Жените Шарм Pendant

Вистински Природен Сини И Океанот Јасно Камења, Камен Крофна Форма Жените Шарм Pendant

 
DEN 1488.00
DEN 1339.00

Стока
Во продавницата


Вистински Природен Аквамарин Сина Јасно Камења, Камен Крофна Форма Жените Шарм Pendant
Лето Стил Жените Привезоци,Мода Ѓердан Pendant,Кварцен Кристал Pendant
Вистински Слики :
Ставка Детали HLBP0001 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот . Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 24*6mm Вклучуваат Тоа само вклучува pendant,на ѓердан не е вклучена Материјал Природни Moonstone Pendant Мушка Количина Само Еден Објект Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HLBP0001Women Pendant Накит
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Аквамарин
реден број:
HLBP0001Pendants За Изработка На Накит
боја:
Боја Како На Сликата Покажа
Точка име :
Кристал Pendant Жени
Големина:
24x6mm Pendant
Пол:
Кристал Монистра Приврзоци Жени
Материјал:
Аквамарин Жените Pendant
Стил:
ѓердан pendant
Обликот:
Круг
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Поврзани производи