• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригинални НОВИ 11.1 V 91Wh 245RR Батеријата За Dell XPS 15 9530 M3800 T0TRM H76MV 7D1WJ

Оригинални НОВИ 11.1 V 91Wh 245RR Батеријата За Dell XPS 15 9530 M3800 T0TRM H76MV 7D1WJ

 
DEN 3072.00

Стока
Во продавницата


Состојба : Нова & Оригинални Одговара на Моделот : За Dell XPS 15 9530 Пакет се Вклучуваат : 1 парче без оригиналниот пакет. Квалитет : 100% Тест Пред Пратката.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нормално ние ќе го прогласам за vaule 5-15 ДОЛАРИ ,или ќе забелешка порака за прогласи вредност под цел. Продавачот нема да сноси taxarge/ДДВ.


Карактеристики на производот

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NINJACASE
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
15 9530
Применливи модели:
15 9530

Поврзани производи