• Цената е намалена.
  • Свеж
Пушењето зомби 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo 5569

Пушењето зомби 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo 5569

 
DEN 1530.72
DEN 1194.00

Стока
Во продавницата

Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.И следење на број е достапна. Ви благодариме.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.16
wy-приклучок-крај
Пушењето зомби 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo 5569
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Скриени пред патент.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. според вашите предмети.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес. Ве молиме проверете внимателно. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.


Карактеристики на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Поврзани производи