• Цената е намалена.
  • Свеж
10Pair Гел Hallus Valgus Separateur Orteil Силикони Пети Сепаратори Педикир Алатки за Нега на Нозе Plantillas Para Los Пити Нокти

10Pair Гел Hallus Valgus Separateur Orteil Силикони Пети Сепаратори Педикир Алатки за Нега на Нозе Plantillas Para Los Пити Нокти

 
DEN 705.60
DEN 459.00

Стока
Во продавницата


10 Pair Гел Hallus Valgus Separateur Orteil Силикони Пети Сепаратори Педикир Алатки за Нега на Нозе Plantillas Para Los Пити Нокти
Карактеристики : се Вклопува под прстите да ги пополни празнините предизвикани од Mallet прсти, hallux valgus, paronychia, ноктот-како пети, се преклопуваат, прсти, итн Материјал : меки силиконски гел гелот ќе им помогне на укине прстите нагоре Спречи крајот на прсти се нанесуваат. Апсорбира шок, вибрации и обезбедува дури и притисок дистрибуција Поддржува свиткана-под прсти, олеснување на притисокот врз пети совети и разрешување на стресот на metatarsal област Доаѓа во пар Боја : бела


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Бренд Име:
NIDETX
Материјал:
силиконски пети сепаратори
Големина:
separador de dedos de los pies
Количина:
10Pair plantillas para los пити
Број На Модел На:
Hallux valgus

Поврзани производи