• Цената е намалена.
  • Свеж
ZTE V 8 Сечилото V8 Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за ZTE Сечилото V8 Телефон Хард Корица

ZTE V 8 Сечилото V8 Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за ZTE Сечилото V8 Телефон Хард

 
DEN 167.52

Стока
Во продавницата


ZTE Сечилото V8 Тешко Телефон Случај PC & СТП Задниот Капак на Телефонот Случај за ZTE Сечилото V8
Име на производ : Крокодил шема PC+СТП Задниот Поклопец Тешко Телефон Случај за ZTE Сечилото V8
Материјал : Тешко PC внатре + СТП Површина
Боја : Црна, златна, сино, црвено, розово, жолта, зелена, кафеава
Модел : ZTE Сечилото V8
Пакет се Вклучени : 1pcs Крокодил шема Pc+Стп задниот поклопец случај
П : Може ли да му верувате на слики испратени?
О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи. ние гарантираме за објектите што ги примате ќе биде иста како што е опишано. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни.
П : Што можам да направам доколку ми се добиваат скршени парцели?
A : Ние ќе пак објект со дебели меур пена торба или пена кутија за да се избегне оштетување. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Референца на времето за испорака.


Карактеристики на производот

Материјал:
PC
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Мат
Карактеристики:
Крокодил шема тешко pc & стп мека задниот поклопец случај
Стил:
Тешко pc+стп задниот капак на телефонот случај
боја:
Црна, златна, сина, роза, црвена, зелена, кафена, жолта
Функција:
coque funda fundas capa луксузни додатоци Мобилен Телефон Случај
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
ОДГОВАРА ЗА:
ZTE Сечилото V 8 V8

Поврзани производи