• Цената е намалена.
  • Свеж
ZOTOONE Железо На Крстот Черепот Печ Везови Панк Biker Закрпи За Облека Налепници Суровата Reaper Рок Applique да се Шие на Acessorios

ZOTOONE Железо На Крстот Черепот Печ Везови Панк Biker Закрпи За Облека Налепници Суровата Reaper Рок Applique да се Шие на Acessorios

 
DEN 416.16
DEN 250.00

Стока
Во продавницата


пегла на закрпи за облекувам
ZOTOONE Железо На Крстот Черепот Печ Везови Панк Biker Закрпи За Облека Налепници Суровата Reaper Рок Applique да се Шие на Acessorios Бренд : ZOTOONE Количина : 1 Pcs Големина : Како на сликата Дизајн : Череп,Панк,Рок Patch За : Облека,Фармерки,Јакна,Деца Облека,Капа,Грб Стил : Железо На, Налепници На, да се Шие На,Везови Како да го користите :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.
(2). Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4). По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.
2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.
3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго )
4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака.
ZOTOONE


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZOTOONE
Големина:
As Picture Show
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
лепенки за облека
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи Везени Patch За Облека
Стил:
Железо Закрпи Цртан Филм Iron На Закрпи
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Types1:
applique везови цвет закрпи
боја:
Како Слика Покаже Црна, Црвена Sequin
Име:
Applicaties Додаток Знаме цвет печ
Name1:
закрпи став Ecussons Thermocollants
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Видови:
Черепот Печ Biker Печ Панк Зголеми Вест Големиот Христијански Крст
Name2:
облека налепници

Поврзани производи