• Цената е намалена.
  • Свеж
KLS EKE 21V150W/AL 21V 150W Халоген Светилка,Индустриски Оптички Влакна Извор на Светлина,JCR 21-150/AL EKE/AL,21V150W AOI Проектор Сијалица

KLS EKE 21V150W/AL 21V 150W Халоген Светилка,Индустриски Оптички Влакна Извор на Светлина,JCR 21-150/AL EKE/AL,21V150W AOI Проектор

 
DEN 2173.44
DEN 2065.00

Стока
Во продавницата

* 21 V150 W/AL
* База : GX5.3
* Должина на : 46mm
* Дијаметар : 50mm
* Работа на далечина : 44.5 mm
* Рефлектор : specular, алуминиум обложени
* Животот : 200 часа
* Направени во Јапонија
* Пакет се вклучени :
KLS EKE 21 V150 W/AL светилка*1pcs
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И


Карактеристики на производот

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Поврзани производи