• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Капацитет 2900mAh Полимер BL246 мобилен телефон Батеријата За Леново Z90-7 Z90-3 Замена на Батерии

Висок Капацитет 2900mAh Полимер BL246 мобилен телефон Батеријата За Леново Z90-7 Z90-3 Замена на Батерии

 
DEN 293.76

Стока
Во продавницата


Опис : 100% Нов Висок Квалитет на телефонот Батерија Капацитет : 2900m Ah Број на Модел : BL246 Ограничен Напон : 3.8 V За Леново Z90-7 Z90-3 Moblie Телефон Таписерии изработка Совршен Трајни еколошки материјали
Пакет Се Вклучени
1x BL246 Телефон Батеријата


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
SC0491BY
Име:
UVR

Поврзани производи