• Цената е намалена.
  • Свеж
Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант Везови Пустината ѕвезденото небо Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот подарок

Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант Везови Пустината ѕвезденото небо Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот

 
DEN 336.00
DEN 218.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x38cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Поврзани производи