• Цената е намалена.
  • Свеж
мини 10inch силикони Раѓа бебе кукла 28 см винил бебе родено кукли за продажба девојки играчки за Деца најдете acrostic роденденски подарок

мини 10inch силикони Раѓа бебе кукла 28 см винил бебе родено кукли за продажба девојки играчки за Деца најдете acrostic роденденски

 
DEN 2351.52
DEN 1317.00

Стока
Во продавницата


Опис :
Девојка кукла
Големина : 28 см (различни мерни методи, најмала грешка)
Тежина : околу 0.4 kg / парче
Материјал : Тело направени од силикон суровини, безбедно и нетоксични; кукли се супер меки; кукла екстремитети може да бидат активни, да седат легнете, може да влезе во вода; не може да издржи, може да не зборуваат
Очи : Спиење кукла, очите не може да се отвори
Коса : Не косата, косата е рака-насликани
Облека : скроени според големината на кукли


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
N1242n
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Мини,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Батеријата:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
28cm

Поврзани производи