• Цената е намалена.
  • Свеж
RUNBAZEF Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal Applique Рамка За Дома Додатоци Кабинет Вратата на Декоративни Дрвени Минијатурни Занает

RUNBAZEF Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal Applique Рамка За Дома Додатоци Кабинет Вратата на Декоративни Дрвени Минијатурни

 
DEN 238.56

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
RUNBAZEF
Применливи сценарио:
Апарати за домаќинство
Површината Технологија:
Полски
печати лого:
Сигурни
гробот:
Toudiao / Loudiao
квалитет:
гума дрво
Производен Метод:
Полу-прирачник полу-механички машина
Обработка на прилагодување:
Yes
Стил:
Европски
Нишало виси форма:
Декорација
Класификација:
стоки [парчиња] на мебел за прикажување отколку за употреба

Поврзани производи