• Цената е намалена.
  • Свеж
пвц слика првенство играчка украси Corgi кучиња 5pcs/set

пвц слика првенство играчка украси Corgi кучиња 5pcs/set

 
DEN 1435.20
DEN 1364.00

Стока
Во продавницата


детали за производот
големина на : ca 3-4.8 см
најголемиот дел на објектот ,може да имаат малку недостаток.
пакет : opp вреќа
материјал : пвц.
n


Карактеристики на производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
Смола
Бренд Име:
QZM
Тема:
реалноста
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Димензии:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Со Анимација Извор:
Кина
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
1

Поврзани производи