• Цената е намалена.
  • Свеж
2/2---50PCS 40 Бои Сатен Стол Покрие Sashes Ткаенина Tablecloth Салфетки Прстени Централен Свадба Настан & Партија Декорација

2/2---50PCS 40 Бои Сатен Стол Покрие Sashes Ткаенина Tablecloth Салфетки Прстени Централен Свадба Настан & Партија Декорација

 
DEN 1762.56
DEN 1639.00

Стока
Во продавницата

00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Црвен Сатен Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash За Свадба Настан & Партија Декорација US$ 95.
Бесплатен Превозот Небото Сино Сатен Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash За Свадба Настан & Партија Декорација US$ 95.Овие се исто премиум sashes обезбедено за луксузна настани.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Тифани Сина Сатен Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash За Свадба Настан & Партија Декорација US$ 95. Ние никогаш не продаваме irregulars или фабрика секунди како нови.
На мекоста на оваа ткаенина помага на sash да drape убаво надолу грбот на столици.
Висок квалитет - 100% сосема нов, first-run производство. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Услуга
Вашето задоволство е наша цел и на работната сила . Ова го задржува sashes од протриване и се протега unnaturally, и го прави лакови изгледаат прекрасен.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Бел Сатен Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash. Сите sashes' рабови се serged / overlocked со боја-одговараше тема.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Овој процес, исто така познат како мене веслање, резултатите во цврсто пораби, многу тесен (1/16" широк) крои околу границите.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Сребрени Сатенски Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash За Свадба Настан & Партија Декорација US$ 95.За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобрите елементи и услуга.
Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Тие се направена од исклучително елегантна, со висок квалитет, луксузни, свилен сатен, обезбедување секој sash ќе изгледа фантастично по една употреба или многу
Лесна дизајн - Секој sash се сече целосно од едно парче од ткаенина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети квалитет и услуги. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .
Ние сме професионални manufactory производство на катедрата покрива & sashes & маса крпа & шалче & салфетка & табела тркач & табела skirting и така натаму. Сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .
За Нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања ,само се чувствуваат слободни да контакт нашиот персонал за Услуги на Корисниците, тие ќе бидат многу среќни да ви помогнат .00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Теал Сатен Стол Покрие Sash / Сатен Sash / Стол Sash За Свадба Настан & Партија Декорација US$ 95.
Имаме големи количини на organza sash & шалче, сатен sash & шалче, катедрата покрива, маса крпа , табела тркач, салфетка итн. ако имате други големина барање , pls остави порака овде или e-mail за мене.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Производи Име : Сина S atin sash СС-830 Употреба : За на Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол,Банкет Стол Материјал : 100% Висок Квалитет сатен Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја, Големина : 15/17/ 20 x 275 cm (W x L ) / Сопствени Направени Големина Квалитет : со Висок квалитет ткаенина, совршен изработка, да ви даде различни чувство за Перење : машина за Пакување Детали : 50 компјутери / polybag Минимум Цел Количество : 50 Парчиња Превозот : Имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Мека свилен сатен sashes имаат раскошни сјај создавање на целосно луксузен изглед и се чувствуваат.


Карактеристики на производот

Спецификација:
20x275cm, 17x275cm, 15x275cm
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
СС-830
Бренд Име:
О-ЛА-ЛА СВАДБА
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Сатенски ткаенина
is_customized:
Yes

Поврзани производи