• Цената е намалена.
  • Свеж
LED,2011~2013 Sonata дневната Светлина,Sonata магла светлина,Sonata светлата,акцентот,Elantra,i10,i20,Sonata taillight

LED,2011~2013 Sonata дневната Светлина,Sonata магла светлина,Sonata светлата,акцентот,Elantra,i10,i20,Sonata taillight

 
DEN 2736.00
DEN 2599.00

Стока
Во продавницата


LED,2011~2013 Sonata дневната Светлина,Sonata магла светлина,Sonata светлата,акцентот,Elantra,i10,i20,Sonata taillight
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
hyundai sonata
Температура На Боја:
2011 да 2014year
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Sonata-Година:
2014,2013,2012,2011
Тип На Објект:
Ден Светлина
Hyundai Модел:
Sonata
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch

Поврзани производи