• Цената е намалена.
  • Свеж
5d Diy,Дијамант Сликарство Крстот Бод,Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Полн Дијамант Вез,Животно,куче,Сликарство,оркестарот нова година

5d Diy,Дијамант Сликарство Крстот Бод,Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Полн Дијамант Вез,Животно,куче,Сликарство,оркестарот нова

 
DEN 342.24
DEN 209.00

Стока
Во продавницата

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.


Карактеристики на производот

Големина:
15x20cm Square, 20x25cm Square, 30x40cm Square, 40x50cm Square, 50x60cm Square, 15x20cm Round, 20x25cm Round, 30x40cm Round, 40x50cm Round, 50x60cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
кинески стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Поврзани производи