• Цената е намалена.
  • Свеж
12pcs компатибилни, мастило кертриџ T0781-0786 за Epson Перо Фото R260/R280/R380/RX580/RX595/RX680 печатач 0781

12pcs компатибилни, мастило кертриџ T0781-0786 за Epson Перо Фото R260/R280/R380/RX580/RX595/RX680 печатач 0781

 
DEN 957.60
DEN 737.00

Стока
Во продавницата

Ние брод на светот, по цел имаат следење на број., C, M, Y, LC, LM
Се Користи За :
За Epson Перо Фото R260/R280/R380/RX580/RX595/RX680 Уметничките 50
Пакување : 12 Компјутери сет : 2 BK, buxtehuder бул. Ние поддршка повеќето превозот начини : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ПОС Малезија,
Русија Експрес-SPSR, EMS, курирската служба DHL.?
Прво, Анализа на прашањето. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Модел : За Epson T0781-T0786 мастило кертриџ
Боја : Б. Ова е поради тоа што оригиналната компанија блокиран чип технологија,
така remanufactured мастило кертриџ чип може да не се 100% се покаже точна мастило ниво.
Не прифаќаме никаква враќање на оштетените објекти и да го препрати сте нов веднаш. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Ве молиме игнорира и притиснете го копчето "OK" копчето за да продолжите со печатење, сите наши мастило касети се полни со доволно мастило.К C M Y LC LM
Мастило капацитет : 16.
- Зошто печатач покажува "НЕМА ДОВОЛНО МАСТИЛО" или "ПРАЗНИ" или Индикаторот светлина "ТРЕПКА"?
- Тоа не е квалитет проблем.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве Молиме во вид преовладува.
Step2 : Чистење на мастило кертриџ чип (контактор поени) со гума или алкохол памук брис. Не инсталирајте и
2. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ве молиме чисти, а потоа се ре-инсталира, ако не функционира, обидете се да се чисти еднаш, и да ја инсталирате повторно. Пакет :
Ако производот е оштетен / мастило истекување / погрешен модел / недостаток, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред
оставајќи негативен фидбек.
- Зошто печатач покажува "грешка e4" или "да не препознаваат" или "неуспех", итн. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За оваа ситуација, обично има две причини за :
1. Шопинг водич за Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money
и банкарски трансфер. Мастило кертриџ чип валкани
Решение :
Step1 : полетување мастило кертриџ и повторно да го инсталирате.
Ако е потребно, чисти, исто така, печатач контактор поени.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
По 2 пати, тоа се уште не работат, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС IMMEDAITELY за решение.
ние понатаму ќе ги пратите пратката и да ви одговори.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Боја Несовпаѓање :
100% вистински фотографии. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да контактирате со нас на прво пред негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми
и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Како да ја напуштат повратни информации?
Се однесуваат на :
По продажба
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Повратни информации :
1. 2 C, 2 M, 2 Y, 2 LC, 2 LM
Производ слики

Детали за производот
Како да инсталирате

Испорака
1.
Како да се платат?
Pls се однесуваат директно на :
Се враќа :
1. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена по плаќање за поштенски испорака (како Кина Пост), ве молиме да ги споделите со нас.
Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Ако вашата цел не плаќа за превозот на плаќање, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена.
Внимание
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.


Карактеристики на производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
Luocai За EPSON T0781-T0786 компатибилни, мастило кертриџ
Кертриџ за Статус:
Целосна
Количина:
12pcs/Set
Модел Number1:
мастило кертриџ за Epson T0781-T0786 компатибилен инкџет
Погодна за печатење модел:
за Epson Перо Фото R260/R280/R380/RX580/RX595/RX680 Уметничките 50
мастило капацитет:
16.5 ml/Б.к., C, M, LC, LM, Y. Целосно компатибилен со мастило кертриџ
со чип:
Yes
боја:
C, M, LC, LM, Y, K
Обоени:
Yes

Поврзани производи