• Цената е намалена.
  • Свеж
beibehang Сопствени 3d ѕид хартија мурали дневна соба и спалната соба златен накит цвеќиња swan свила 3d Европската мурали дома декорација

beibehang Сопствени 3d ѕид хартија мурали дневна соба и спалната соба златен накит цвеќиња swan свила 3d Европската мурали дома

 
DEN 1248.00
DEN 711.00

Стока
Во продавницата

Руски пријатели ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Сајтот цената е само 1 метар квадратен. Површина : (2. Во меѓувреме Означете ги вашите детали на ѕидот ширина и висина под цел. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Откако ќе го добиете вашиот потврди големина и материјал, ние ќе го организира производство и испорака, како е можно поскоро Ако не ни обезбеди со посебни димензии и материјали во рок од 24 часа, ние би сакале да генерира случаен основен материјал "Сребрена Флеш" и следниве стандардни големини.Благодарам u така многу.5 метри, широчина од 3 метри, пресметување на висина и ширина на 0. 2 S quare метри = 2 компјутери. Мувла се Погледне : Ова е сопствена позадина. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Ве молиме напишете вашиот омилен материјал, точната ѕид големина е под цел или остави ми порака. Цел 8 квадратни метри.


Карактеристики на производот

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
15816755
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување

Поврзани производи