• Цената е намалена.
  • Свеж
13MP 1/3 инчен HD CMOS VGA HDMI Дигитална Индустрија Видео Микроскоп Камера Set+100X C-планината Леќа + 56 LED Прстен Светлина +Стојат+8 LCD

13MP 1/3 инчен HD CMOS VGA HDMI Дигитална Индустрија Видео Микроскоп Камера Set+100X C-планината Леќа + 56 LED Прстен Светлина

 
DEN 7343.52
DEN 6462.00

Стока
Во продавницата

За далечински областа на Меѓународната превозот Што е оддалечена област?Тоа е дестинација која е надвор од услугата на меѓународната логистичка компанија. Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI монитор , Проектор или ТВ. Можете да изберете ПРОЗОРЦИ/DHL/ EMS/ SPSR/ Федекс/ Aramex/Ali Express Премиум Превозот, итн.77" (45mm)
Работното Растојание : 27mm-45mm
Пакување, вклучувајќи :
1 x Камера
1 x Напојување Адаптер (ЕУ/AU)
1 x 100 ПАТИ Зум C-планината Леќа
1 x Табела Стојат
1 x 56 LED Прстен Светлина
1 x 8" LCD Монитор
1 x Носителот
За Превозот : Ако за пратката под 2 KG, ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот,или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или e Packet, која е препорачана логистика на Aliexpress.) За DOA производ, имаме право да побара купувачи да им обезбеди на слики/ видеа за да се докаже DOA производи.99
wy-приклучок-крај
Функција :
Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики
1/3" CMOS
720 P 1280*[email protected] 60 F/S видео рекордер
Фото Модел / Видео Модел
Индустрија Cmos Камера.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$152.12 - 2 X (за 8 X - 100 X на екранот)
Работа на далечина : 100mm
Видното поле : 2. Ако изберете други превозот услуга, ве молиме љубезно се земе референца на транзит време се одлучиме.Можете да ги користите https : //www. Сите производи се добро тестирани пред превозот. Ние треба да обезбеди прогласи вредност што треба да се покаже на комерцијална фактура за било експрес пратки. Можете да го вратите производот за размена или наплата. Ако било DOA пратки ли, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворените спорови. Ви благодариме за изборот на нашите производи и ви благодарам за вашите cooperataion!. Откако ќе confiirm ситуацијата, ние ќе го организира целосно враќање на средствата. Ако не се задоволи со производот кој сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Линк на локација за подигнување на оддалечена област услуга прашува е како што е подолу : Внесете тоа и можете да го видите подолу интерфејс,потоа кликнете на "Remote' Области : одберете ја земјата како на сликата покажува и влез поштенски код,а потоа кликнете десно На линкот на Fedex оддалечена област услуга . транзит време ве молиме ќе се земе референца на нашето доаѓање посветеност.(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена. За Даноци : Ние не превзема одговорност за било даноци се случи на дестинација земји. Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји.


Карактеристики на производот

боја:
Црвена
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Карактеристики:
Дигитални,Со Висока Дефиниција
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
13MP 720P VGA HDMI Дигитална Индустрија Видео Микроскоп Камера
Материјал:
Алуминиум

Поврзани производи